Бартер – Знание за Знание
February 3, 2010 от Лазар Радков
Публикувано в БЛОГ
Здравейте приятели,
имам следното предложение за вас – интересувам се от хора с опит и умения в областта на Мениджмънта и/или Маркетинга, които пък се интересуват и от хранене, трениране и здравословен начин на живот като цяло.
Предлагам ви следния бартер – в рамките на една или повече срещи аз ще ви разкажа нещата за храненето, тренирането и здравословния начин на живот, които ви интересуват, а вие ще ми разкажете нещата за мениджмънта и маркетинга, които мен ме интересуват.
Наясно съм, че не знам всичко за храненето и тренирането, наясно съм, че и вие едва ли знаете всичко за мениджмънта и маркетинга. Смятам обаче, че имам мноого неща, които мога да споделя на базата на знанията и опита, който съм натрупал за последните 7 години. Някои от вас ме познават добре, останалите могат да прочетат повече за мен тук. Вярвам, че от този бартер ще се възползват хора, с които можем да си бъдем полезни един на друг.
Ако проявявате интерес – пишете ми на lazar@livetolift.com
Ще е добре, разбира се, да се представите с едно-две изречения кой сте и с какво се занимавате.
Благодаря предварително на всички проявили интерес
(интересувам се също така и от следните сфери – HR, реклама, счетоводство, психология
)
За коментари и въпроси: тук


